SeoSeo.pl : Cennik usług

Rozmowy o pozycjonowaniu, ogłoszenia globalne: Projekt Wspólne Pozycjonowanie i Cennik Usług.
SeoSeo.pl
Administrator

SeoSeo.pl : Cennik usług

Postautor: SeoSeo.pl » 03 lis 2016, 17:16

Płatne SEO => 2 PLN => dodanie tematu z jednym linkiem do Twojej witryny, w dziale przeznaczonym dla Twojej branży,

Płatne SEO => 1 PLN => dodanie w Twoim temacie odpowiedzi z kolejnym linkiem,

Płatne SEO => ? PLN => jeśli chcesz, aby Twoja strona była notowana wyżej w wynikach i abym to ja zajął się osobiście pozycjonowaniem
Twojej strony, wtedy ustalamy indywidualne warunki, które zależą od Twojej branży, od tego czy jest to początkowy etap i nawet nie ma jeszcze Twojej witryny w google (a czy jest on już bardziej zaawansowany), a także od obecnego natłoku mojej pracy.
Może się zdarzyć tak, że Twoja strona nie jest odpowiednia zoptymalizowana, a optymalizacja jej na obecnym systemie może być o wiele bardziej pracochłonna i mniej efektywna, wtedy trzeba zrobić nową stronę, bardziej przystępną pod kątem optymalizacji SEO (póki co osoby, którym zrobiłem nowe strony są zadowolone).

Wpis na forum SeoSeo.pl (w czyimś imieniu) mogę dodać ja lub może go dodać inna wskazana osoba (np.osoba która opłaciła zamówienie).

W jakiejkolwiek sprawie proszę pisać na maila: kontakt@seoseo.pl

SEO Non Profit => 0 PLN => darmowe pozycjonowanie, jeden dział dla wszystkich, w przyszłości jednak mogę bez podania przyczyny usunąć część wyselekcjonowanych przeze mnie tematów, kupując płatne pozycjonowanie masz gwarancje, że link pozostanie na stronie na zawsze, czyli dopóki ten projekt będzie istniał.

SEO XXX => ? PLN => pozycjonowanie stron dla dorosłych, tutaj również zapraszam do kontaktu w sprawie ustalenia indywidualnych warunków.

UWAGA! Firmom, które będą przeze mnie podejrzane o nieuczciwe zagrywki, o sprzedaż towarów nielegalnych lub zbyt tanich (firmy krzak znikające z dnia na dzień) mogę odmówić umieszczenia nawet płatnego linku na stronie projektu SeoSeo.pl.

Pozdrawiam,
Admin SeoSeo.pl,
Inżynier Informatyki,
Pomysłodawca Projektu Wspólne Pozycjonowanie.

SeoSeo.pl
Administrator

Re: SeoSeo.pl : Cennik usług

Postautor: SeoSeo.pl » 14 maja 2018, 8:17

Tutaj obecnie możecie zakupić płatne linki SEOSEO:
http://allegro.pl/wspolne-pozycjonowanie-seoseo-tanie-linki-kupteraz-i7308443687.html

Tylko płatne linki nie są kasowane. Darmowe linki po pewnym czasie mogą zostać usunięte.

Pozdrawiam

Wróć do „Rozmowy o pozycjonowaniu”